Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×

if_photoif_put_inmenu
ООО Микстек
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 311-26-41 Показати

Гарантія

- Перевагою компанії ТОВ <<МИКСТЕК>> є комплексний підхід до вирішення та розгляду завдань, враховуючи специфіку навколишнього середовища. Надання гарантії на виконані роботи строком від п'яти років і взаємовигідні умови співпраці.

- Як працює схема виконання робіт організмом вашої компанії, – напевно, запитаєте Ви.

- Все дуже просто. Конструкція нашого діалогу побудована наступним чином – питання-відповідь. Звичайно, все починається з звичайних стандартів, а саме – звернення клієнта. Але нашим завдання є зрозуміти причину в деталях. І як показує досвід, не завжди можливо оцінити всю складність ситуації обмежившись почутим. І, звичайно ж, з'являється необхідність у відвідуванні об'єкта. На цьому етапі на нашу думку стираються грані між виконавцем і клієнтом. Будь-яка робота має право на існування коли в основу покладено довіру.

- Як надалі проходять всі етапи для усунення причини?

- Створюючи комерційна пропозиція ми описуємо повний спектр робіт яких потребує Ваше звернення. Матеріали, завірені документи для виконання необхідного виду робіт.

- Які переваги затвердження комерційного угоди?

- Стверджуючи комерційну угоду Ви маєте можливість спостерігати за проведенням робіт, контролем якості. Завершальною стадією є здача об'єкта. Та отримання гарантій на всі виконані роботи описані і засвідчені в комерційному угоді 

На завершення хотілося б додати, що для виконання всіх необхідних робіт є вся необхідна техніка і інструмент. Пунктуальність співробітників компанії ТОВ <<МИКСТЕК>> - невід'ємне якість.